iran header pattern
logo

جلسه اتحادیه و تشکلهای تعاونی مرغداران گوشتی و تخمگذار استان کردستان با شرکت دانش بنیان کاوش هوشمند کاران

در راستای استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان در بخش کشاورزی جلسه ای با حضور مدیر عامل شرکت دانش بنیان کاوش هوشمند کاران ، مدیران عامل صندوق استان ، اتحایه و تعدای از شرکتهای تعاونی مرغداران گوشتی و تخمگذار استان رأس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخه 03/06/1401 در محل دفتر صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کردستان برگزار گردید .در ابتدای جلسه آقای پاک سرشت مدیر عامل صندوق استان  ضمن خیر مقدم به حاظرین در جلسه به انجام هماهنگیهای قبلی با آقای شهریاری مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی کشور جهت برگزاری این جلسه اشاره کردند.

آقای نعمتیان مدیر شرکت دانش بنیان کاوش هوشمند کاران در قالب پاور پوینت توضیحاتی در خصوص عملکرد و ویژگی سیستم های نوین اتوماسیون مرغداری تولید شرکت متبوعشان برای حاضرین در جلسه با استفاده از تسهیلات با کارمزد 8 درصد از منابع صندوق پژوهش کشور و دوره بازپرداخت 3 ساله  ارائه دادند.

در ادامه جلسه حاضرین در جلسه  ضمن استقبال از محصول ارائه شده ، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص سیستم مذکور ارائه دادند.

  • مصوب گردید هماهنگی لازم از طریق مکاتبه صندوق استان کردستان با صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی کشور در خصوص ارسال فلوچارت  نحوه حمایت و پرداخت تسهیلات صندوق مذکور به مرغداران متقاضی صورت پذیرد .
  • زمینه بازدید شرکتهای تعاونی مرغداران سطح استان از نمونه سیستهای اجرا شده توسط شرکت دانش بنیان هوشمند کاران در استان کردستان فراهم گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *